סוכך מרקיזה

תחום ההצללה והקירוי הנו תחום מרתק שמציב אותנו בפני שורה ארוכה של פתרונות פשוטים, יעילים ומרהיבים. לצד השפע הקיים, נבחר להתמקד באחד הסוככים היותר נפוצים – סוכך מרקיזה. סוכך זה מאופיין בצורה מעוגלת והוא בעיקר משרת נאמנה כאשר מבקשים ליצור הצללה וקירוי בשטח יחסית קטן. כך למשל ניתן לעשות שימוש בסוכך מרקיזה על מנת להצל את אשנב המכירה, על מנת להפוך את המרפסת להרבה יותר מזמינה, על מנת ליפות את חזית החנות, על מנת להעניק הגנה מהרוח בגינה הפרטית, על מנת ליצור הצללה חיצונית (כך שפנים הבית יהיה הרבה יותר נעים) וכדומה, כלומר מדובר בפתרון אידאלי עבור לא מעט סיטואציות.

ידני אל מול חשמלי

לרוב סוכך מרקיזה יתחבר ישירות אל הקיר החיצוני והוא יודע לעמוד במגוון תנאי מזג אוויר – בין אם מדובר בשמש ישירה ורוחות עזות ובין אם מדובר בגשם רב. כמו כן, טוב לדעת שניתן לשחק עם המפתח של סוכך זה, כאשר פה ניתן למצוא את הלקוחות שמעדיפים לרכוש סוכך מרקיזה ידני, לעומת הלקוחות שמעדיפים לרכוש סוכך מרקיזה שנשלט באמצעות שלט רחוק, או לחלופין באמצעות כפתור שמותקן בצמוד לקיר. מה עדיף? מבחינת איכות שני הפתרונות מעניקים את אותו אפקט הגנה, אך מבחינת תפעול יש לקחת בחשבון שהשליטה הידנית לוקחת מעט יותר זמן, אך היא גם יותר עמידה.

מקצועיות לכל אורך תהליך הרכישה

אחד הפרמטרים שיש לדעת בכול הנוגע לסוכך מרקיזה מתייחס לכך שפרופיל היציאה זהה למרחק אליו המרקיזה יודעת להגיע, משמע סך הפרופילים צרכים להיות אחידים באורך. עם זאת, אנו בחברת מודולאר יודעים לעקוף גם בעיה זו, ולו באמצעות בניה של קונסטרוקציה ייעודית. כמו כן, לפני כל התקנה אנו מקפידים לקחת באופן מדויק מידות, כך שההתקנה ברגע האמת תתבצע באופן חלק ומקצועי. בנוסף אנו יודעים להציע מגוון סוגי סוככים ועיצובים, ועל כן לפני רגע הבחירה, אנו יושבים עם הלקוח ומבינים מהם הצרכים והנתונים שבשטח, ולפי סך התמונה מקבלים ביחד החלטה מבטיחה.

יתרונות השיטה

אנו חברת מודולאר עובדים בתחום ההצללה והקירוי לאורך שנים, מחזיקים בניסיון חשוב ומשלבים שירות מקצועיות ואיכות לצד יצירתיות ומענה עיצובי, כאשר כל שירות ניתן לצד התאמה כמה שיותר מלאה ואכפתיות כנה. אי לכך אם גם אתם מבקשים ליהנות מפתרון יעיל, מרשים ואף חסכוני (פתרון זה חוסך את המאמץ להשיג אישורי עירייה), אתם מוזמנים להתרשם מההיצע המוביל שלנו ואף להתחיל לקבל החלטה האם אתם מבקשים שכיסוי המרקיזה יהיה חלק, מאויר או אפילו ממותג. לסיכום נציין שבין אם מדובר בבית עסק (קטן או גדול) ובין אם מדובר בבית פרטי, פתרון זה נחשב ליעיל, לא יקר, חזק ומאוד יציב, ובנוסף ההתקנה פשוטה ומהירה והתוצאה מדברת בעד עצמה.