סוכך מסך למרפסת – השמש לא תתפוס אותי!

הצורך ליצור חוצץ, הסתרה, ליהנות מפרטיות, לשחק בין מוסתר לגלוי ובאופן כללי להצליח לחשוף או להסתיר באופן יעיל ופשוט, הנו צורך שעשוי לתפוס אותנו במגוון מצבים, ועל כן טוב לדעת שבין אם מבקשים ליהנות מפרטיות בפרגולה ובין אם מבקשים למנוע משמש הצהריים לחדור הביתה, הרי שיש פתרון מעשי, איכותי ואסתטי – יש סוכך מסך למרפסת אשר מצד אחד אידאלי כמיסוך ומצד שני אסתטי כווילון, ועל כן יש להכיר סוכך מסך מבית מודלר, וזאת כי אנו עובדים עם המוצרים המובילים בשוק, מעסיקים אנשי מקצוע שלא מעגלים פינות ותמיד מחפשים את היתרון הפרקטי לצד היתרון החזותי.

בהתאם לצרכי והעדפות הלקוח

סוכך מסך למרפסת מבית מודלר הנו סוכך שמאופיין בקו אנכי והוא יכול להגיע עם או ללא מסילות צדדיות, עם מנואלה או מנוע, עם חומרים שעמידים למזגי האוויר המשתנים, עם שילוב של סוככים נוספים וכדומה – בהתאם לצרכי והעדפות הלקוח, וכיוון שידוע שלכל לקוח יש צורך מעט שונה, אנו בחברת מודלר שמחים לייעץ ולהתאים בכול פעם מחדש, ולו בזכות היכולת לבצע התאמה אישית, ניסיון רב ומקצועיות ללא פשרות. מכאן שעליכם הלקוחות לקבל החלטה האם אתם מבקשים פתיחה מלאה, הגנה מפני גשום ורוחות, הצללה אנכית או צידית, פתיחה ידנית או ממונעת, תוספת של קסטה (על מנת לגלול לתוכה את הבד) וכמובן שיש לקבל החלטה איזה סוג בד מעדיפים – מבחינת דוגמה, צבע וטקסטורה. לאחר שמקבלים החלטות, ולו באמצעות שורת שאלות מכווינות, אנו בחברת מודלר נשמח להציף את האופציות המובילות בשוק ויחד אתכם לייצר את הפתרון הרצוי ביותר לצד התקציב שמתאים לכם.

בחירה מבטיחה

אנו מציעים לכם מגוון סוגים של סוכך מסך, מגוון סוגים מובילים שבין היתר מהווים חלופה נהדרת לווילון, ולו כי הם עמידים ומאוד איכותיים, כאשר לא פעם שילוב של סוכך למרפסת עם סוגים נוספים מאפשר להשיג איטום הרמטי מפני חדירה של גשם ורוחות. גם אתם רוצים סוכך מסך למרפסת אך מתקשים לבחור? השאירו זאת ליועצי החברה, ולו כי מדובר בחברה בעלת ניסיון עשיר, מוצרים מובילים, ראש יצירתי, מקצועיות מוכחת ורצון לצד יכולת להשאיר עוד לקוח מרוצה – כי כך זה כאשר פונים לחברה המובילה בתחום ההצללה והקירוי.

הגנה מלאה

לסיכום נציין שבין אם אתם בית עסק או בית פרטי ובין אם אתם מבקשים הגנה מהרוח או תחימה של טריטוריה, הרי שטוב לדעת שבאמצעות הוצאה יחסית זניחה ניתן ליהנות מפתרון איכותי שילווה אתכם הן בחודשי הקיץ אל מול קרני השמש והן בחודשי החורף אל מול הגשם והרוחות. מכאן שאם גם אתם מבקשים קיר נוסף אך לא באופן מחייב – גם אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאפשר לנו לסייע לכם למצוא את סוכך המסך המתאים ביותר.