סוכך חשמלי

בין אם אתם מבקשים פתרון קירוי והצללה עבור המרפסת הפרטית, ובין אם אתם מבקשים להמשיך לארח בגינה גם בחודשי החורף הגשומים, או פשוט לנצל את השטח החיצוני של המסעדה בשעות החמות כאשר השמש קופחת ישירות מלמעלה, הרי שסביר להניח שגם אתם מחפשים אחר סוכך איכותי, נראה שגם אתם יודעים להעריך פשטות לצד נוחות ועמידות לצד איכות, כך שגם אתם תשמחו לשמוע פרטים נוספים אודות הפתרון האידאלי כיום בתחום – סוכך חשמלי.

בחירה מושכלת

ראשית נציין שסוכך חשמלי מגיע אלינו במגוון פורמטים שונים. כך למשל ניתן למצוא סוכך זרועות שמציע תפעול ידני לצד תפעול חשמלי וניתן למצוא סוכך מסילות שגם הוא מאפשר שליטה מלאה באמצעות לחיצת כפתור, כלומר באמצעות מנגנון חשמלי. מה עדיף? ובכן לא מדובר בשאלה הנכונה, וזאת כי עבור כל לקוח יימצא תרחיש משתמש אידאלי אחר ועבור כל סיטואציה יימצא פתרון נכון מעט שונה. אי לכך אנו בחברת Modol-r איננו ממהרים לחבר בין צורך לפתרון, אלא קודם כל משקיעים זמן בשיחת הבהרה, על מנת להבין מה נכון עבור כל סיטואציה בהתאם למיקום, לייעוד השטח, לאופי ותדירות השימוש, לכמות האנשים שעוברים במקום, בהתאם לאופי העיצוב והמיצוב, לעלויות שמוכנים להוציא וכדומה, וזאת כי רק לאחר שכלל התמונה שלמה, אנו למדים ביחד עם הלקוח איזה סוכך חשמלי יותר נכון.

יעילות

סוכך חשמלי הנו סוכך שמייעל את פעולת הסגירה והפתיחה, כך שמתאפשרת שליטה מלאה ללא שום מאמץ. מכאן שניתן להחליט עד כמה מבקשים להגן על השטח מפני גשם ורוח, וניתן בכול רגע נתון לשנות החלטה, כאשר שינוי המצב מתבצע באופן חלק ומהיר, כך שאין צורך לחשוב פעמים או לחלופין להתפשר על מצב תפעול שאינו רצוי.

סוכך זרועות

אם נבקש להכיר מעט יותר לעומק את סוכך הזרועות, נציין שמדובר בפתרון יוקרתי אשר מאפשר ליהנות משטח הצללה מאוד נרחב וזאת ללא שום תמיכה של קונסטרוקציה, כך שניתן להימנע מהפרעה פרקטית וחזותית על פני הרצפה, וליהנות מנראות המרשימה שמאפשרת שליטה מלאה.

סוכך מסילות

ממש כמו סוכך זרועות, כך גם סוכך מסילות מאפשר שליטה חשמלית פשוטה ומהירה, כך שאין צורך להפעיל שרירים או לבקש טובות, אלא פשוט ממש כמו הפעלה של מזגן, יש ללחוץ על כפתור ולהמשיך הלאה אל שגרת היום. בנוסף, גם פתרון זה יודע להתאים עצמו למרחבים יחסית גדולים וגם פתרון זה נחשב למאוד יוקרתי ומרשים. מכאן שאם מתלבטים בין שני הסוגים, אנו נשמח לעזור לכם לקבל החלטה ראויה ומושכלת, נשמח לתת פרטים נוספים, לדון על עלויות ואף להתחיל לדבר על זמני התקנה. אי לכך אם גם אתם מבקשים להפיק את המרב מהמרפסת או מהגינה ואם גם אתם מבקשים חיים קלים ונוחים, נראה שגם אתם עומדים ליהנות ממבחר איכותי במיוחד של סוככים חשמליים מבית Modol-r – מקום שמתמחה בתחום ההצללה והקירוי ומחזיק בניסיון רב וחשוב.