פרגולות אלומיניום/דמויי עץ

פרגולת אלומיניום הינה פרגולה שאינה מחלידה והכי חשוב אין צורך בתחזוקה. ישנם סוגים שונים וטקסטורות שונות:  דמוי עץ, רפרפות, מבודדות.
ניתן להתאמה אישית לפי צורך

לא מעט מרפסות אינן שלמות כל עוד אין להן תוספת של קירוי עילי, או לחלופין מיסוך צדדי, ועל כן אם מבקשים להפיק את המרב מהמרפסת, כלומר אם מבקשים לשלוט בחשיפה של האור ובחדירה של קרני השמש ואם מבקשים למצוא הגנה מהרוח ואף מהגשם, הרי שמומלץ ביותר להתקין פרגולות אלומיניום. במה מדובר? בפתרון אידאלי אשר מאפשר שליטה פשוטה ונוחה, בפתרון שמחזיק מעמד בכול מזגי האוויר לאורך זמן ובפתרון שמאפשר לכל לקוח ליהנות מהמראה העיצובי שמועדף עליו. מכאן שכל עוד מגדירים כראוי צרכים ונעזרים בניסיון העשיר ובמוצרים האיכותיים שלנו – הרי שגם אתם תזכו ליהנות לאורך זמן ממיטב הפרגולות שקיימות בתחום.

יתרונות האלומיניום

החומר אלומיניום ידוע כחומר קל, עמיד, נוח לעיצוב ולעיבוד, בעל ברק טבעי ובעל שכבה חיצונית חשובה במיוחד עבור צרכי עמידה בחוץ, ולו בזכות השכבה הדקיקה שמצפה את החומר ובכך מונעת תופעה בעייתית כגון קורוזיה. אי לכך פרגולות אלומיניום מאוד פופולאריות, ועל כן רק נותר לבחון איזו תצורה רצויה, איזה גובה אידאלי (מומלץ להתייחס אל גובה החלונות הסמוכים), האם מבקשים שליטה ידנית או חשמלית על התריסים והאם מבקשים תוספת טכנולוגית מתקדמת – כגון חיבור לחיישני גשם.

שלבים נעים אל מול קבועים

אחת הסוגיות החשובות שיש לבחון בהקשר לפרגולות אלומיניום נוגע לצורך לשלוט על כניסת האוויר והאור מהאזור העילי, ועל כן טוב לדעת שכל עוד מתמקדים בקטגוריית פרגולות אלומיניום, הרי שניתן לבחור בין שלבי אלומיניום בעלי זווית קבועה, לבין שלבי אלומיניום בעלי שלבים נעים אשר נשלטים באופן ידני או חשמלי.

הניסיון שעושה את ההבדל

אנו בחברת מודלר נשמח להעניק גם לכם פתרון מלא וזאת לצד הקפדה מקצועית על הפן האסתטי. כחברה שמתמחה בתחום ביכולתנו להרכיב גם עבורכם את הפרגולה בהתאם למידות הרצויות ואף ליצור מראה דמוי עץ, ולו כי מבקשים ליישר קו עם האווירה הפסטורלית שמשדרת הגינה. אנו עובדים עם מיטב החברות, לרשותנו צוות מקצועי במיוחד ומאחורינו לא מעט שנות ניסיון בתחום, כך שאם גם אתם מבקשים להשלים את מראה הפרגולה ולשדרג את רמת היעילות – התשובה מולכם!

מקום אחד מבחר גדול

מחפשים סיבות נוספות על מנת לבחור להתקין פרגולות אלומיניום מבית חברת מודלר? ובכן יש לקחת בחשבון שתוספת של פרגולה מאלומיניום עשויה להקפיץ את שווי הבית, להגדיל את נראות השטח, לשדר יוקרה, להפוך את מרחב המרפסת להרבה יותר מזמין ושימושי, להקל על בניית הסוכה ואף להעשיר את מראה הגינה. מכאן שאם גם אתם מבקשים אחריות, איכות, התאמה מלאה וניסון רב בתחום – גם אתם מוזמנים להרוויח מההיכרות של החברה עם המוצרים המובילים בתחום, מהראש היצירתי שמאפיין את השירות, מאיכות ללא פשרות, מצוות מקצועי, מעין עיצובית, מבקיאות מלאה בפתרונות חוץ ומבחינה מתמדת של החידושים האחרונים בתחום.