פרגולה נאספת- הגנה דינאמית מהשמש

נחשבת לפרגולה יוקרתית ופראקטית!  אטומה למים, עמידה ברוחות ושלג ומוגנת מקרני השמש החמה בקיץ.
יש מגוון טקסטורות וגימורים. את הפרגולה הנאספת אפשר ליישם במפתחים גדולים, מתאים לקירוי בריכות,  לבתי עסק ולבתים פרטיים.
יש אפשרות להוסיף תאורת לד מובנת בתוך הפרופילים.

פרגולה נאספת הינה פרגולה מאוד איכותית ויוקרתית שמצד אחד מעניקה מענה מלא עבור צרכי איטום והגנה (מפני שמש, רוחות, גשם ואף שלג) ומצד שני משדרת מודרניות ואלגנטיות. הפרגולה הנאספת נשלטת באמצעות מנגנון חכם, כך שבאמצעות לחיצת כפור ניתן להפוך גג אשר סגור באופן הרמטי לגג פתוח, ולו בזכות מנגנון תריסים עיליים שיודע לאגד את כלל התריסים הגג העילי בתוך כמה שניות. מכאן, שניתן להחליט בכול רגע נתון האם מבקשים להצל על יושבי המסעדה (או דיירי הבית), האם מבקשים להסית חלקית את הגג על מנת ליצור הגנה מהשמש ובו זמנית לאפשר למשב רוח לרענן את האוויר וכמובן שגם ניתן להחליט שיש יום נעים ועל כן מבקשים ליהנות משמיים פתוחים, ולו על מנת ליהנות בערב ממראה הכוכבים.

 

אפשרויות התקנה

מבחר קונסטרוקציות

אצלנו בחברת מודלאר מחכים לכם מגוון פרגולות נאספות של מיטב החברות וממיטב חומרי הגלם ולצד המנגנונים האיכותיים ביותר. בנוסף אנו מסייעים לכל לקוח למצוא את הפרגול שנכונה ביותר עבורו, בהתאם לשיקולי תקציב, נתונים בשטח, צרכים ייחודיים וכמובן שגם בהתאם לשיקולי עיצוב ותדמית. מכאן שהלקוח מעלה את הצרכים ואילו אנו מעלים מגוון אופציות איכותיות, כך שעבור מקרה אחד יהיה נכון לבחור בפרגולה נאספת בעלת מראה שטוח רגיל, עבור מקרה שני יהיה נכון לבחור בפרגולה נאספת בעלת מראה מתעגל (לכיוון אחד, או לשני כיוונים מנוגדים) ואילו עבור מקרה שלישי עשוי להיות מתאים לבחור בפרגולה נאספת משני הצדדים באופן זוויתי, כך שהמראה ידמה לגג בעל זווית עדינה.

משתנים

לצד המבחר הרב, יש להיות מודעים לכך שיש מגוון משתנים נוספים – כגון עיגון לקיר, תלייה בעזרת מנגנונים נתלים, שימוש בתמיכה של רגליים ניצבות וכמובן שגם ניתן ליהנות ממבחר עשיר של גימורים וטקסטורות, כך שפעם אחת התוצאה תשדר מראה פסטורלי יוקרתי ופעם שנייה מראה מודרני עדכני.

בין הרצוי למצוי

אנו בחברת מודלאר גאים להחזיק בניסיון עתיר שנים, בצוות מקצועי ומיומן, בעבודה עם המוצרים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק וביכולת להיות יצירתיים ברגע האמת, וזאת על מנת להעניק מענה מלא עבור כל צורך, שאיפה ולקוח, כך שאנו יודעים לא רק להתאים פרגולה נאספת עבור כל מפתח רצוי, אלא אנו גם יודעים לייעץ – הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פרקטית, וכיוון שיש לנו ניסיון רב, אנו מראש יודעים להתאים נכונה בין רצוי למצוי.

יעדים

פרגולה נאספת מהווה פתרון אידאלי לא רק עבור מרפסות פרטיות, אלא גם עבור לא מעט בריכות שמבקשות פתרונות קירוי ועבור לא מעט עסקים אשר מבקשים לנצל כראוי את השטח החיצוני. כמו כן, כיוון שמדובר בפתרון איכותי ומרשים, גם ניתן להוסיף לתוצאה הסופית תאורת לד מובנת (ישירות בתוך הפרופילים), כך שניתן לראות כיצד כל צורך מקבל את הפתרון היעיל והאסתטי ביותר.