חלונות פנורמיים מאפשרים לנו להנות מסגירת הפרגולה/ המרפסת בחורף ובקיץ ללא פרופילים שיסתירו את הנוף.
פתיחה מלאה ונקיה, בעל מראה חלק ונקי ומתאים גם במיגוון ישומים של מעוגל אם פינות ללא עמודים ועוד.

חלונות פנורמיים מתקפלים – לראות 360 מעלות 

יש אנשים שמבקשים סגירה לפרגולה, יש אנשים שמבקשים סגירה למרפסת השמש, יש אנשים שמבקשים להוסיף חלון בסלון ויש אנשים שמבקשים סגירה הרמטית לחלק החיצוני של העסק. אי לכך טוב לדעת שאנו בחברת מודלר מתמחים בכול הנוגע לפתרונות חוץ מתקדמים, כאשר אחד המוצרים היותר מרשימים בקטגוריה הנו חלון פנורמי.

פתרון ממוקד צורך

חלונות פנורמיים אלו חלונות שמאפשרים לסגור כל מרחב חיצוני באופן שקוף, עם או ללא ללא פרופילים, כך שניתן ליהנות באופן מלא מסך הנוף שניבט מבחוץ ואף ניתן להתקין חלונות שכאלו בכול צורה וגודל רצוי, כך שגם אם מבקשים פתרון שכזה עבור קיר מעוגל, טוב לדעת שכל עוד פונים אלינו, יימצא הפתרון המתאים ביותר, וזאת לאחר שנבחן באופן אישי את המיקום המיועד ונשאל אתכם הלקוחות שאלות מכווינות, ולו על מנת לקבל תמונת מצב כמה שיותר ממוקדת – בהתאם לשורת העדפות אישיות.

מראה יוקרתי ומודרני

כיום אנו חיים בעידן בו פחות זה יותר ועל כן חלונות פנורמיים מעניקים מענה מלא, וזאת כי הם כמעט ולא נראים ומעניקים תוצאה נקייה ואלגנטית במיוחד, ועל כן הם מתאימים לכל מראה יוקרתי ומודרני. כמו כן לצד העובדה שאנו בחברת מודלר עוסקים בתחום פתרונות הצללה וקירוי החוץ לאורך שנים, אנו גם ידועים לטובה בשל האסתטיקה הגבוהה אשר מלווה כל פרויקט ופרויקט, ולו בזכות דמיון עשיר, סטנדרטים בלתי מתפשרים ויכולת להנחית פתרונות מרשימים ואיכותיים למוצרים מרהיבים ונוחים לשימוש.

עבור צרכי פנים וחוץ

לצד העבודה שאנו מתמחים במתן פתרונות מובילים בתחום ההצללה וקירוי החוץ, יש לציין שגם אם מבקשים ליצור חלון פנורמי במבואת הכניסה וגם אם מבקשים להתקין חלון פנורמי עבור המטבח, הרי שאנו נכונים לבצע התאמה עבור כל צורך ומיקום, כאשר עבור כל אזור אנו נעניק לכם את פתרון הסגירה וההצללה הטוב ביותר.

איכות

התקנה של חלונות פנורמיים מצריכה הן ניסיון והן בחירה של חומרים מאוד איכותיים, ועל כן כל עוד פונים אלינו, ניתן מראש לדעת שהחלון הנבחר אידאלי עבור שימוש חיצוני והמשטח נוח לניקוי, עמיד ואינו סופג כתמים, כך שגם ניתן להיות בטוחים וגם ליהנות משימוש יומיומי איכותי לצד תוצאה מרהיבה אשר ניתנת להתאמה מלאה עבור כל סגנון עיצובי.

חלון לצד אוורור

אנו עובדים עם מיטב המוצרים שיש בשוק, מחזיקים בניסיון עשיר, בעלי מעוף ויכולות ביצוע גבוהות, לא מעגלים פינות, יודעים למצוא את הפתרון הנכון ביותר לצד עמידה במגוון אילוצים, יודעים להכווין כל לקוח אל עבר הפתרון המתבקש והופכים כל מרפסת ופרגולה למקום הרבה יותר שימושי, נעים, מוגן ונוח. מכאן שאם גם אתם מבקשם להתקין חלון פנורמי, פנו אלינו ועדיף עוד בחודשי הקיץ, כך שימי החורף יהיו חמימים ונעימים, ואם מבקשים פתרונות אוורור עבור ימי הקיץ, גם זאת נדע להציע לכם.